Pauline Oud illustreert en schrijft de leukste invulboeken voor ouders. De boeken zijn erg leuk om bij te houden en zijn kleurrijk en speels geïllustreerd. In de boeken van Pauline Oud vind je leuke weetjes, mooie plaatjes en ruimte om je eigen speciale momenten met je pasgeboren kind op te schrijven. Onmisbaar voor trotse ouders!
Pauline Oud schrijft en illustreert boekjes van onderwerpen zoals de wens voor een baby tot opgroeiboekjes voor kindjes tot 4 jaar. Zo kun je in haar boekjes alle fases bijhouden, om deze later met je kindje nog een terug te kunnen lezen!
Pauline Oud boekjes bestel je veilig en snel bij MamaLoes. Heb je vragen? Neem dan contact met ons op of kom langs in één van onze winkels. Team MamaLoes staat voor je klaar.